RESOLUTE: Milton Bradley (Do Not Resist the Beat, DE), Calli, Inner, Anna Hanna

 Pirmoji RESOLUTE serija praėjo daug geriau nei įsivaizdavome, o Anna Hanna dar labiau įkvėpta skelbia antrąjį RESOLUTE vakarėlį su berlyniečiu Milton Bradley.
 

Milton Bradley, kaip ir nuolatos besikeičiančiantis ir įkvepiantis Berlynas, ten gimė ir užaugo. 80-aisiais jis gaudė acid house ir ankstyvojo belgiškojo techno garsus, kai pradėjo romaną su elektronika. 
 
Jo setai kaip para – nuo tamsos į šviesą ir atgal į tamsą. Jose telpa viskas nuo tamsaus eksperimentinio techno iki gilių industrinių garsų, pilnai apglėbiančių paskutiniųjų dvidešimties metų muzikos istoriją.
 
RESOLUTE – tai nauja ir netikėta techno naktų serija, kurios priešakyje Anna Hanna (RU) ir jos svečiai iš Berlyno, Londono ir t.t. Visa tai turi savo bendrą kodinį pavadinimą – RESOLUTE!

 Anna Hanna per vasarą kelis kartus surengė blitzreivus, kurie įvykdavo be didesnio pasiruošimo, apie juos paskelbus vos kelios dienos iki to. Anna, Loftas ir mūsų svečiai pastebėjo, kad menų fabrikas sutemus ir ištuštėjus gatvėms aplink idealiai tinka smarkiems techno vakarams.
 
Išieškota muzika, erdvė su patirtimi, potyrius stiprinančios vizualizacijos, žmonės – nuolatiniai ir nauji, euforiški rytai su afteriais – visa tai iš dalies primena Berlyną, bet įmanoma ir čia, ypač kai už pulto – Berlyne užaugęs ir bene visus klubus ten atgrojęs Milton Bradley!
 
MUSIC by:
 
>> Milton Bradley (Do Not Resist The Beat, K209, Alien Rain, DE)
 
>> Calli (Shaded Music, minimal.lt)
 
>> Inner (D.A.I., Armor)
 
>> Anna Hanna
 
RESOLUTE reiškia tvirtas, ryžtingas, apsisprendęs, įtikinantis, kietas ir greitas – visi šie žodžiai idealiai apibrėžia šią techno seriją dar šį sezoną LOFTE.
 
Bilietai tik prie įėjimo 20 LT

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai