„Warsaw Balkan Madness“

„Warsaw Balkan Madness“ – magiškas Pietų ir Rytų Europos melodijas ir džiaugsmą į šokių aikštelę nešantis projektas, kurį Varšuvoje sukūrė Robert Radzimirski. Pučiamųjų instrumentų garsai jungiami su moderniais šokių muzikos ritmais, o už širdies griebiančios smuiko ir akordeono melodijos išpildomos derinant jas su giliu boso skambesiu. Visa tai bus galima išgirsti jau penktadienio naktį kai „Warsaw Balkan Madness“ gros naujai ruošiamoje „Soul & Pepper“ naktinėje erdvėje.

Tradicines balkan, klezmer, gipsy, folk ir etno melodijas „Warsaw Balkan Madness“ jungia su šiuolaikiniais nu-swing, ragga, dub, drum&bass, dubstep, hiphop, glitch, ghetto-tech ir kuduru muzikos stiliais. Lenkijos muzikos kritikai apie jo pasirodymus yra rašę, kad „Warsaw Balkan Madness“ šokių aikštelėje maitina kūną ir sielą - kiekvienas jo pasirodymas yra unikalus ir pašėlęs audio-vizualinis performansas.

„Su jūsų šalimi man siejasi ypatingi muzikiniai atsiminimai. Teko dalyvauti „Baltic Balkan“ kolektyvo vakarėlyje, kur buvo beprotiška atmosfera - jie tikrai moka pašėlusiai išjudinti publiką“ - sako nebe pirmąkart Vilniuje viešėsiantis Robert Radzimirski. Savo muziką jis yra grojęs Lenkijoje, Makedonijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Švedijoje ir Lietuvoje. Mūsų šalyje atlikėjas prieš keletą metų kelissyk viešėjo „Baltic Balkan“ bei „Yaga Gathering“ kolektyvų kvietimu. Per trumpą savo karjerą jis jau koncertavo su tokiomis įžymybėmis kaip „Balkan Beat Box“, „Fanfare Ciocarlia“ bei „Jaga Jazzist“, makedonų kompozitoriumi Kiril Džajkovski, serbų rokeriais „Bajaga i Instruktori“, kanadiečiu reperiu „SoCalled“ ar belgų didžėjum „Gaetano Fabri“.

„Warsaw Balkan Madness“ atidarys naktinių savaitgalio renginių ciklą „Soul & Pepper Nights“. Nuo spalio mėnesio įvairūs muzika besidalinantys melomanai kvies kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vėlyvus vakarus praleisti naujai įrenginėjamoje restorano „Soul & Pepper“ erdvėje. Nuo restorano atskirtoje jaukioje baro erdvėje kuriama nauja socializacijai skirta vieta ieškantiems muzikinio fono vakaro pramogoms. Muzika žadama įvairi: nuo ramesnių lounge ir jazz vakarų pokalbiams iki labiau siautulingų swing, funk, cumbia ar balkan šokių.

„Soul & Pepper Nights“ atidarymas su „Warsaw Balkan Madness“ spalio 3 dieną nuo 23 valandos „Soul & Pepper“ naktinėje erdvėje (Gedimino pr. 9, Vilnius, įėjimas nuo centrinio pašto)

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai