Everlast: The Life Acoustic

Everlast puikiai žinomas dėl daugelio dalykų- jis legendinės repo grupės “House of Pain” frontmenas. Taip pat legendinės repo grupės La Coka Nostra narys, nominuotas trims Grammy apdovanojimams. Grammy nugalėtojas su geriausia roko daina “ Put Your Lights On”. Jo solo albumas “Whitey Ford Sings The Blues” JAV tapo dukart platininis, auksini albumu tapo jo trečiasis solo albumas “Eat at Whitey’s” .
 
Everlast dainų žodžiai priverčia mąstyti, o muzika- jausti. Daugelis jo kūrinių sužavi regis skirtingų muzikinių skonių atstovus- reperius ir rokerius.
 
Pats Everlast apie savo muziką sako: “Pusę savo gyvenimo buvau įtrauktas hip-hop’o kaip MC. Aš pasiėmiau geriausią iš visų muzikinių stilių ir kūriau hip-hop’ą taip kaip pats jį jaučiau per roką, country, bliuzą ir džiazą. Jei vieną dieną būsiu sužavėtas polkos, būtent ją ir išgirstumėte mano pasirodymuose."
 
Everlast Lietuvoje atliks savo akustinę programą. Kaip pats juokauja “Mano dainos “gimė” akustinės, taiga akustinis koncertas yra galimybė išgirsti originalią mano muziką”
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai