Now Reading
Patarimai, kaip išsaugoti odos jaunystę

Patarimai, kaip išsaugoti odos jaunystę

Patarimai

alfa.lt

Brangiausi kremai, ypatingos kapsulės, dietos, net plastinės operacijos žada stebuklus, kad išliktume visada jauni, liekni, kad būtume tobuli. Bet ar grožį galima atskleisti natūraliomis priemonėmis?

Lietuva – gražuolių ilgakojų kraštas. Mūsų merginų duomenys tiesiog sutverti mados industrijai. Tad kas antra mergina ir net vaikinai pasvajoja apie nuostabią modelio karjerą.

Tačiau ko imtis, kad svajos taptų realybe, o pastangos nenueitų veltui? Svarbiausia – natūralumas. Jaunystė, skaistumas, atvirumas, pasitikėjimas ir saikas – tai ko ieško mados industrijos profesionalai.

Tad kaip išlaikyti ir atskleisti savo privalumus geriausiais būdais, nekenkiant savo odai, kūnui ir sveikatai? Apie tai teiraujamės kalbindami natūralaus grožio ekspertus – ekologiškos kosmetikos parduotuvių „Bioteka“ – specialistus.

Ką galėtumėte patarti merginoms, norinčioms išlaikyti sveiką grožį?

Esame įkvėpti sveiką gyvenseną propaguonačių Holivudo žvaigždžių pavyzdžių, kur nepaisant turimų galimybių yra ieškoma ir alternatyvos.

Sveika gyvensena yra prieinama kiekvienam, o rezultatai nuostabūs. Labai trumpai galima būtų pasakyti, kad grožio ir energijos paslaptis yra: poilsis, subalansuota mityba, grožio ritualai bei sportas.

See Also
Kūno grūdnimas ir lavinimas sporto klube

Tai ir yra visko pagrindas. Galite galvoti, kad grožiui reikia skirti daug pinigų, tačiau svarbiausia grožiui skirti laiko. O štai keli patarimai, kurie padės išsaugoti skaisčią ir sveiką veido odą paprastomis priemonėmis:

  • Molio kaukės. Jeigu jūsų oda mišri ar riebi, o poros linkusios užsikimšti, pabandykite ghasoulo ar baltąjį molį, kuris jums suteiks daugiau naudos nei brangiausios kaukės. Vieną, du kartus per savaitę pasidarykite molio kaukę ir ilgainiui oda taps skaisti, švelni ir lygi.
  • Riebiai odai geriausiai tinka aliejus. Jokiais būdais nesausinkite riebios odos. Principas labai paprastas. Jeigu jūsų oda linkusi riebaluotis, o jūs ją sausinate, tai jūsų oda natūraliai gamins dar daugiau riebalų, nes gaus impulsą, kad odos paviršiuje trūksta drėgmės. Norėdami, kad oda, atsikratytų šio įpročio, įsigykite riebiai odai skirtą aliejų – tiks graikinių riešutų, simondsijų.
  • Tonizuokite odą. Gėlių vanduo arba hidrolatai – tai tikras maistas jūsų odai. Jokie sintetiniai tonikai nepamaitins ir neatgaivins jūsų odos taip, kaip natūralus gėlių vanduo. Juo galite pamaloninti odą net keletą kartų per dieną.
  • Naktį oda dirba didžiausią darbą. Neapkraukite nakčiai odos riebiais kremais. Nes būtent naktį odoje vyksta didžiausi regeneracijos procesai. Vadinasi, naktį oda valosi, atsistato, kvėpuoja ir iš tikrųjų gyvena. Apkraudami odą, mes tiesiog ją išlepiname ir ji greičiau sensta, glemba.
  • Kontrastas veidui. Ar žinote apie teikiamą kontrastinio dušo naudą kūnui? Tad lygiai tokį patį efektą suteikia ir kontrastinis ritualas veidui. Prieš prausdami veidą kiekvieną rytą sudrėkinkite jį šiltu vandeniu suvilgytais delnais, ir kiekvieną vakarą, nusiprausę veidą, vos keletui sekundžių sudrėkinkite šaltu vandeniu suvilgytais delnais – tai pašalins nuo veido streso žymes, sustangrins odą, atgaivins ir pagerins mikrocirkuliaciją. Nedarykite ypač didelio kontrasto iš pat pradžių, kad nepakenktumėte kapiliarams.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt