Now Reading
Prie „Movember“ judėjimo prisijungusi mergina nebenori nusiskusti ūsų ir barzdelės (foto)

Prie „Movember“ judėjimo prisijungusi mergina nebenori nusiskusti ūsų ir barzdelės (foto)

Prie „Movember“ judėjimo prisijungusi mergina nebenori nusiskusti ūsų ir barzdelės (foto)

Laikas.lt
Parengta pgl. Dailymail.co.uk

„Movember“ – po pasaulį išplitęs judėjimas, prie kurio prisijungę vyrai visą lapkritį augina ūsus, taip stengdamiesi atkreipti dėmesį į vis didėjantį sergamumą prostatos vėžiu. Nieko naujo nepasakėme tiesa? O jeigu plaukus virš viršutinės lūpos ima auginti moterys?

Būtent taip pasielgė Sarah O’Neill (29) – mergina, kenčianti nuo policistinių kiaušidžių sindromo (hormonų pusiausvyros sutrikimo moters organizme). Vienas iš šio sutrikimo simptomų – veido plaukuotumas, o tai reiškia, kad juo besiskundžiančios moterys turi praleisti valandų valandas atlikdamos įvairiausias plaukų šalinimo procedūras. Arba… ignoruoti tą faktą ir vaikščioti su ūsais ir barzda. Ką visą lapkritį ir darė Sarah. Įdomiausia tai, kad besibaigiant mėnesiui, mergina nenori nusiskusti aplinkinius šokiruojančių plaukų.

Vieną vakarą mergina grįžo namo ir pasijautė tokia pavargusi, kad net negalėjo pagalvoti apie varginančią plaukelių depiliaciją. „Nebešalinu veido plaukų, nes noriu atkreipti žmonių dėmesį į šį sutrikimą, nuo kurio augantys ant veido plaukai nėra apsileidimo ar tingumo bruožas“, – kreipiasi mergina į kitus 15 proc. pasaulio moterų, kurioms stipriau ar silpniau pasireiškia hormonų pusiausvyros sutrikimas.

Sarahą jis užklupo prieš septynerius metus: mėnesinės tapo nereguliarios, ėmė didėti svoris, augti barzda ir ūsai. Iš tikro pasaulyje tokių moterų, kaip Sarah, yra tikrai nemažai, tik mes jų nepastebime, nes jos sugeba šią problemą maskuoti. Sarah, išdrįsusi pasirodyti viešumoje su plaukuotu veidu, susilaukė daugelio žmonių palaikymo, užuojautos, o kai kuriuos privertė ir susigėsti. „Iš pradžių niežėjo veidą, tačiau vėliau prie to pripratau, antrąją mėnesio pusę drąsiai einu į gatvę ir nustebusių žmonių žvilgsniai manęs nebetrikdo, pradėjau jaustis savimi, tarsi išlindusi iš tamsaus kiauto“, – pasakojo mergina, kuri labiausiai už palaikymą yra dėkinga savo sužadėtinei Tinai. 

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Ką šiai drąsiai moteriai patartumėte jūs: toliau šalinti plaukus nuo veido ar leisti jiems augti?

Taip pat skaitykite: Plaukuotas moters kūnas – šios vasaros tendencija? (Interviu)

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt