Now Reading
R. Meilutytė Lietuvai padovanojo auksą ir toliau gerina rekordus

Laikas.lt

„Auksine mergaite“ vadinama plaukikė Rūta Meilutytė ketvirtadienį dar kartą pateisino šį savo vardą ir perrašė mūsų šalies sporto istoriją – XI-ajame pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionate 15-metė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą.

Turkijos sostinėje Stambule Rūta ne tik nuskynė dar vieną medalį, bet ir pagerino Lietuvos, Europos ir Pasaulio rekordus. Olimpinė čempionė, startavusi ketvirtajame plaukimo takelyje, už nugaros paliko jamaikietę Alią Atkinson (29,67 sek.) ir Australijai atstovavusią Sarah Katsoulis (29,94 sek.), kurios pasidalino sidabro ir bronzos medalius.

Šiandien kaunietė dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine atrankos varžybose, įveikė nuotolį per 1:04,63 ir pasiekė dar vieną Lietuvos rekordą bei pirmu rezultatu pateko į pusfinalį. Taigi, galima tikėtis, jog laimėtas aukso medalis dar ne paskutinis šiame čempionate.