Now Reading
Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 10 – 17 d.): „pasisiuciau neblogus batus“

Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 10 – 17 d.): „pasisiuciau neblogus batus“

Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 10 - 17 d.): „pasisiuciau neblogus batus“

Laikas.lt

Savaitę smagiai paatostogavę, pasmailinę liežuvį ir padidinę akies žvitrumą, kur buvę, kur nebuvę, grįžta geriausi, linksmiausi, šmaikščiausi „Laikas.lt“ skaitytojų komentarai. Šįkart duoklę atiduodame savo „Facebook“ profilio gerbėjams ir prizines vietas skiriame išskirtinai jiems.

5 vieta. „Logiška. 23 vestuvės kiek per brungu ir svečių, giminių, draugų kepenis ir inkstus reikia tausoti“, – puikia logika ir praktiškumu sublizga komentatorius Povilas prie straipsnio „23 kartus ištekėjusi moteris: „Geriau susituokite tik vieną kartą“. Ech, tie vyrai – ne jiems suprasti vestuvių romantiką. Tai kas, kad tas rūtų vainikėlis dega ir 23 kartą…

4 vieta. „stai del ko ji tokia laiminga“, – įžvalgomis apie vieną iš straipsnio „Nevykęs antras planas: juokingos nuotraukos, į kurias pakliuvo kai kas nepageidaujamo“ nuotraukų dalinasi komentatorė Ksaverija. Taip ir paaiškėjo, ko trūksta lietuviams (tiksliau lietuvėms), kad būtų tokios pat patenkintos gyvenimu kaip pietietės – ne saulės stygius čia kaltas!

3 vieta. „klozetus tegu laizo”, – įdomią alternatyvą merginoms, laižančioms durų rankenas (aprašyta straipsnyje „Čia ne porno! Nauja mada Japonijoje – merginos, laižančios durų rankeną“) siūlo komentatorė Justina. Visgi komentatorius Edgaras nepagailėjo dar išradingesnio, papildomą adrenalino kiekį žadančio patarimo: „Tegul palaižo rozetę“.

2 vieta. „Niekuom daug nesiskiria…“, – straipsnį „Boksininkų portretai prieš kovą ir po jos“ komentuoja Donatas. Hmm, nu tiksliai, ar matot bent menkutį skirtumą?

1 vieta. „nemandagu bet tikrai sudinai atrodo:DD“, – etiketo žinias ir žavų kuklumą demontruoja komentatorius German prie kartu su straipsniu „Kaip apsisaugoti nuo saulės natūraliomis priemonėmis, net jei jūsų oda alergizuoja saulės spinduliams“ postintos nuotraukos. Visgi komentatorius Arūnas sugebėjo šiame „šūdiname“ reikale įžvelgti ir teigiamų dalykų: „pasisiuciau neblogus batus“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pozityvaus savaitgalio, mielieji, nunustokit komentuoti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt