Now Reading
Koks naminis gyvūnas jums tinka pagal horoskopą (Foto)

Koks naminis gyvūnas jums tinka pagal horoskopą (Foto)

Koks naminis gyvūnas jums tinka pagal horoskopą (Foto)

Laikas.lt

Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kokie gyvūnai yra panašūs į savo šeimininkus arba atvirkščiai. Meilę tam tikros rūšies augintiniams taip lemia ne kas kitas, o astrologija. Juk vieni šunį vedasi kartu net į darbą, o kiti po kelių mėnesių atiduoda jį į prieglaudą. Kad taip nenutiktų, pažiūrėkite, koks naminis gyvūnas jums tinka pagal Zodiako ženklą.

Avinai mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, tad jiems reikia gyvūno, kuriam patiktų toks tempas. Pavyzdžiui, Džeko Raselo terjero. Avinai save puikiai įsivaizduoja vaikštantį visur su papūga ant peties. Svarbu, neįsigyti gyvūno, kuris nemėgsta būti vienas namuose. Senam katinui ar žiurkėnui vienatvė tikrai nemaišo. Arba dar vienas variantas – katė, šuo ir triušis likę namie vieni tikrai nenuobodžiaus, o grįžus namo suteiks gardaus juoko, kas Avinams – geriausia pramoga.

Jaučiams labiausiai patinka gyvūnai, kuriuos malonu liesti. Tad ropliai į sąrašą prie pūkuotų kačių, auksaspalvių retriverių, biglių ar triušiukų nepapuola. Beje, Jaučiams pagal horoskopą labai tinka vėžliai, jie tikrai gali pavergti jautruolių širdis. Jokiu būdų šio ženklo atstovams nepatariama įsigyti dalmantino, nes jie savo aktyvumu juos tik erzintų.

Dvynius tenkina paukščių draugija, ypač tokių, kurie gali su jais dar ir pasikalbėti. Taip pat Dvyniai silpnybę jaučia protingiems šunims, pavyzdžiui, vokiečių aviganiams. Beje, gal ir neįtikėtina, bet besimaivančios beždžionės ir naminės pelės – gyvūnai, su kuriais Dvyniai jaučiasi labai gerai.

Vėžiams geriausia laikyti kates ir dar kartą kates. Ypač rainas. Arba paliktus likimo valiai gyvūnus. Kad ir kokios jie būtų rūšies ar veislės, vien ta mintis, kad jie dabar saugūs, Vėžiams teikia beprotišką malonumą. Vėžius galima užtikti nuolat slaptai nuo šeimininkų po stalu šeriant naminius gyvūnus.

Liūtai širdyje yra karaliai, tad ir jų gyvūnai turi būti atitinkamai spalvoti ir egzotiški. Liūtams didžiausias malonumas pasirodyti kitiems, kad laiko namuose neįprastus augintinius. Pavyzdžiui, iguaną, persišką katiną, bulmastifą, šinšilą… Beje, Liūtai dar giliau širdyje – vaikai, todėl jiems reikia žaisti. Namuose laikomi gyvūnai taip pat turėti mėgti tai daryti.

Su Mergelėmis smirdantys šunys ir besišeriančios katės tikrai ilgai netruks. Jeigu mergelės turi šunį, jis nuo mažens bus vedamas į dresiravimo mokyklas, o kates pakenčia tik tais atvejais jais jos elgiasi nepriekaištingai tvarkingai. Tokių juk būna? Mergelėms labiausiai tiktų kiemas su ožkomis ir vištomis, nes iš jų galima gauti naudos. Žiurkėnas ir triušis – dar porą variantų, kuriuos namie pakęstų Mergelės.

Svarstyklėms labai svarbi estetika, tad vaikinas, sėdintis ant sofos su persišku katinu ar vaikštantis parke su afganų kurtu, labai tikėtina yra būtent šio Zodiako ženklo atstovas. Driežai ir gyvatės iš karto atpuola, tačiau žuvyčių stebėjimas labai ramina Svarstyklėms nervus. Jos dar labai myli paukščius, bet jas erzina jų skleidžiami garsai. Tad, jei yra sąlygos, puiki išeitis – lauko paukštidė.

Jeigu sutikote keistuolį, kuris miegamajame laiko smauglį, būkite tikras, jis – Skorpionas. Šį ženklą vilioja paslaptingi gyvūnai – ropliai, pelėdos, dobermanai, pitbuliai. Skorpionai su tokiais augintiniais jaučiasi saugūs ir išskirtiniai, kokius ir save įsivaizduoja.

See Also
9 paprasti patarimai

Šaulių mėgstamiausias gyvūnas yra arklys ar žirgas. Nuo vaikystės jie grožisi, domisi jais, gal net jodinėja. Šių gyvūnų skleidžiama laisvės dvasia tiesiog pavergia Šaulius. Juos taip pat žavi lauke mėgstantys būti šunys – labradorai ar haskiai. Tačiau dėl savo laisvo būdo, Šauliai dažniausiai nelaiko gyvūnų, nes patys neturi pastovios gyvenimo vietos. 

Ožiaragiai nuo prigimties – darboholikai, tad jiems privaloma laikyti gyvūną vien jau todėl, kad nors trumpam atsiplėštų nuo darbų. Pasivaikščiojimas su šunimi, geriausias būdas pailsėti nuo kompiuterio. Į kompanionus Ožiaragiai renkasi kolius. Tačiau jų augintiniai taip pat privalo dirbti, t. y. dalyvauti parodose ir laimėti garbingas vietas. 

Vandeniams patinka nepriklausomi nuo žmonių gyvūnai. Keista, bet taip yra. Jiems geriausia gyventi būtų su driežais, vėžliais, lauko katėmis, šeškais, netgi lamomis, kurioms laikyti jau reikia tinkamų sąlygų. Be to, Vandeniai labai dažnai būna aistringi šunų ar paukščių veisėjai. 

Žuvims, žinoma, didžiausią pasitenkinimą teikia milžiniškas namus puošiantis akvariumas su įvairiausių rūšių žuvimis. Taip pat joms labai patinka rūpintis apleistais gyvūnais. Sužeisti balandžiai, voverės, ligoti šunys – dažniausiai atsiduria Žuvų namuose. Išleisti juos vėl atgal į gamtą pagijusius ir pamaitintus – Žuvims malonumą teikiantis žygdarbis.

 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top