Sveikatos horoskopas 2014 metams (II dalis)

Sveikata.lt

Tikėti horoskopais ar ne – kiekvieno teisė rinktis. Tačiau pasiskaityti vis tiek įdomu... O gal išsipildys?

Svarstyklės

2014 metų pradžioje Svarstyklės bus apsaugotos beveik nuo visų ligų. Sausis ir vasaris – pats palankiausias metas. Nors aplinkiniai sirgs peršalimo ligomis, Svarstyklėms jos negresia.

Pavasario pradžioje situacija išliks beveik tokia pati, tačiau šiuo metu labiau rekomenduojama daryti mankštą ir bent kas antrą dieną pabėgioti – tokių priemonių užteks, kad jūsų organizmas taptų atsparesnis ir galėtumėte išvengti sveikatos problemų. Galimi trumpalaikiai inkstų ir kepenų ligų paūmėjimai. Antroje pavasario pusėje nusiskundimų gali turėti ir sergantys lėtinėmis virškinamojo trakto ligomis. Labai svarbu, kad iš karto kreiptumėtės pagalbos į specialistus.

Astrologai rekomenduoja kaupti jėgas vasarai – šiuo metų laiku Svarstyklių reikės visiems ir visur, be to, gana didelė peršalimo ligų tikimybė. Nors rimtų problemų ir nenumatoma, vis dėlto geriau pasisaugoti.

Rudenį dėl vienokių ar kitokių lėtinių ligų bėdų turės absoliuti dauguma Svarstyklių. Itin išaugs virusinių infekcijų tikimybė, todėl rekomenduojama vengti vietų, kur užsikrėsti jomis rizika didžiausia (tai – viešasis transportas, rūkančių žmonių komapinijos ir pan.). Venkite alkoholio. Šie veiksmai padės užbaigti metus sveikiems tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Skorpionas

Skorpionams metai bus itin geri. 2014-ųjų pradžia nemalonių staigmenų nepateiks iš viso: sausį ir vasarį Skorpionai jausis tiesiog nuostabiai. Gresia nebent sloga, tačiau jei pasisaugosite ir neperšalsite, išvengsite ir to. Suprantama, nereikia erzinti likimo: nuolatiniai peršalimai ir per didelis organizmui tenkantis krūvis į gera tikrai neišeis.

Pavasarį situacija beveik analogiška. Skirtumas tik toks, kad tuo metu Skorpionams pasitaikys galimybė greitai ir efektyviai pagerinti savo fizinius rodiklius. Energija veršis per kraštus, todėl labai rekomenduotina nukreipti ją tinkama linkme: užsirašykite į sporto klubą ar pradėkite bėgioti. Pavasarį tokia veikla bus dvigubai efektyvesnė.

Vasarą šiek tiek padidės traumų tikimybė: galite lipdami laiptais tiesiog pasisukti koją ar stuktelėti galvą į durų staktą. Iš esmės nieko rimto, tačiau pasekmės primins apie nemalonų nutikimą dar ilgai, ir pačiu netinkamiausiu metu. Viskas, ką reikia padaryti – tiesiog būti šiek tiek atidesniems.

Ruduo ir žiema Skorpionus truputį nuvils. Nors rudens pradžioje sveikata jie ir nesiskųs, artėjant žiemai paūmės visos lėtinės ligos. Sunkiau pabėgti seksis ir nuo gripo, todėl stiprinkite savo organizmą.

Šaulys

Metų pradžioje Šauliai džiaugsis beveik idealia sveikata: jų nepajėgs palaužti nei gripas, nei peršalimo ligos. Viena vertus, tai bus tiesiog malonu. Kita vertus – padės aplenkti konkurentus ir pasiekti daugiau.

Metų pradžioje baimintis nėra ko (tačiau tai nereiškia, kad reikia spjauti į visas taisykles ir naktį miegoti ant šaltos žemės – taip sveikatos problemų tikrai neišvengsite). Žinokite saiką, įsiklausykite į savo organizmą. Nereikia į savo sveikatą žiūrėti visiškai aplaidžiai – žvaigždės nebus kaltos, jei pamiršite sveiką protą.

Vasarą šiek tiek padidėja rizika įsitaisyti kokią nors ligą (tokia tendencija išliks ir per visus ateinančius metus), tačiau elementarus dėmesingumas ir savikontrolė padės sumažinti negatyvias pasekmes.

Rudenį situacija šiek tiek pablogės. Vos peršalus reikia skubiai imtis priemonių, kad liga neįsisenėtų. Na, o baigiantis rudeniui būtina sumažinti smegenims tenkantį krūvį (tiek protinį, tiek emocinį). Po sunkių metų turite atsipalaiduoti – antraip tiesiog persitempsite, ir su negatyviomis pasekmėmis kovoti teks labai ilgai.

Ožiaragis

Palankūs metai visiems Ožiaragiams. Net jei niekada gyvenime nesportavote, tai puikus laikas pradėti gyventi aktyviau: susiraskite naują aktyvią veiklą, pradėkite lankyti sporto salę – visa tai darys labai didelį poveikį jūsų sveikatai ir savijautai.

Nei žiemą, nei pavasarį Ožiaragiai sirgti neturėtų. Pačioje metų pradžioje atsiras labai nedidelė mechaninių traumų (patempimų, sumušimų) tikimybė, tačiau rimtų problemų tai nesukels, o pasekmes galėsite likviduoti vos per kelias dienas. Svarbiausia – netinginiauti ir prireikus kreiptis į specialistus, sąžiningai vartoti išrašytus vaistus.

Gegužės mėnesį išauga kvėpavimo takų ir kitų panašių ligų tikimybė. Aišku viena: jei neapleisite savo sveikatos ir vengsite stresinių situacijų, ženkliai sumažinsite bet kokių ligų tikimybę. Tačiau nereikia perlenkti lazdos – nebūtina apsimuturiuoti nuo galvos iki kojų ar savaitėmis bijoti iškelti koją iš namų. Atminkite: judėjimas yra gyvenimas.

Rudens pradžioje viskas grįš į savas vėžes, ir net pačios nemaloniausios ligos greitai išnyks be pėdsako. Spalio pradžioje pajusite jėgų ir energijos antplūdį, organizmas pradės funkcionuoti kaip visada. Porą savaičių po ligos dar pasisaugokite, o šiaip 2014 metų rudenį ir žiemą pagrindo baimintis dėl savo sveikatos nėra.

Vandenis

Kalbant apskritai – Vandenių 2014-aisiais nekamuos jokios rimtos sveikatos problemos, ir jaudintis nėra ko. Net jei ir kils pavojų, jie nebus rimti ir grėsmingi. Tačiau atminkite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų: „geri metai“ nereiškia, kad nesirgsite, o „padidėjusi rizika“ nėra ligos garantas. Viskas labiausiai priklauso tik nuo jūsų pačių. Mankšta, rytiniai bėgiojimai ir sporto salė dar niekam nepakenkė. Jei patys nepasirūpinsite savo organizmo stiprinimu, jūsų neapsaugos jokia planeta.

Iki gegužės mėnesio Vandeniai gali „miegoti ramiai“: jokių negatyvių permainų astrologai nenumato. Jums gali kilti noras surizikuoti, ir žvaigždės greičiausiai bus palankios, tačiau susimąstykite, ar tikrai verta: juk rizika pasiteisina ne visada.

Vasara bus nelabai lengva. Tie Vandeniai, kurie serga lėtinėmis kvėpavimo takų ir centrinės nervų sistemos ligomis, išgyvens smarkų ligų paūmėjimą. Net ir tiems, kurie savo sveikata paprastai niekada nesiskundžia, kils problemų (labiausiai tikėtina, kad tai bus ne traumos, o virusinės infekcijos). Ypatingą dėmesį skirkite asmens higienai, prieš vartojimą kruopščiai plaukite vaisius ir daržoves. Pavojaus tai visiškai nelikviduos, tačiau rizika ženkliai sumažės.

Baigiantis rudeniui Vandeniai turi pasveikti: pavojus praeis, o gyvybinės jėgos greitai sugrįš – bet tik tuo atveju, jei patys Vandeniai dėl to pasistengs (laikysis gydytojų rekomendacijų ir vengs nepalankios aplinkos).

Žuvys

2014 metai fizinės, emocinės ir dvasinės sveikatos atžvilgiu Žuvims bus palankūs, ypač – laikotarpis iki birželio. Žuvų imunitetas ir taip labai stiprus, tačiau kartais net joms paūmėja įsisenėjusios lėtinės ligos. Žvaigždės padės įveikti net jas, tad žiema ir pavasaris atneš puikią savijautą ir toms Žuvims, kurios šiuo periodu paprastai išgyvena paūmėjimą.

Skirkite daugiau dėmesio savo fizinei ir dvasinei sveikatai. Ypač rekomenduotina hatha joga (būtent ši jogos rūšis, o ne kuri nors kita). Ją galima pakeisti kasdieniu bėgiojimu ir meditacija, tačiau ne visi turi tam reikiamų žinių, todėl profesionalo pagalba jums tikrai pravers.

Vasaros pradžioje padidės ligų tikimybė – bet ne fizinių, o kylančių dėl emocinio išsekimo ir nervinės įtampos darbe. Visa tai gali lengvai virsti rimtomis psichologinėmis ligomis, todėl Žuvims rekomenduojama „sulėtinti apsukas“ ir pailsėti (galima tiek vienoms, tiek su artimaisiais – svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai).

Ruduo ir likusi metų dalis – gana stabilus ir harmonimgas metas. Tiesa, su sąlyga, kad vasarą skyrėte daugiau dėmesio savo sveikatai.

Pirmąją horoskopo dalį skaitykite čia: Sveikatos horoskopas 2014 metams (I dalis)


2014 metų horoskopas, astrologija, horoskopas, sveikatos horoskopas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai