Now Reading
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Žuvys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Žuvys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Žuvys

Laikas.lt

Astrologija teigia, kad horoskopo ženklas gali lemti daugelį dalykų – poros santykių sėkmė taip pat priklauso nuo zodiako ženklo. Ar kada susimąstėte, kodėl su vienais žmonėmis jums sekasi bendrauti žymiai geriau nei su kitais? Galbūt jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė tų, kurie erzina tiesiog savo buvimu toje pačioje patalpoje? O galbūt jūsų, atrodytų, perspektyvūs santykiai galiausiai iširo? Kaltę galite suversti savo zodiako ženklui! Siūlome įsitikinti, ar jūsų partneris jums tinka, remiantis horoskopu.

Žuvys. Vasario 20 – kovo 20

Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš tikiu“
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: perlai, ametistas

Žuvys su Avinu
Ugnis (avino stichija) bei vanduo (žuvų stichija) įprastai nėra geras derinys ir gali sukelti daug problemų abiems pusėms. Gyvybingas ir savimi pasitikintis avinas, kita vertus, gali praversti ramioms ir nusilesti linkusioms žuvims – avinui reikia vadovauti, tuo tarpu žuvims dažnai reikia lyderio. Avinas gali padėti žuvims nugalėti drovumą tiek gyvenime, tiek miegamajame. Jeigu pora iš anksto pasiskristys vaidmenimis ir žuvys pasitenkins antraplaniu vaidmeniu, tai tokia santuoka bus sėkminga abiems pusėms – avino aktyvumas išjudins žuvis, o jos, savo ruožtu, avinui suteiks vidinės ramybės.

Žuvys su Jaučiu
Įprastai, tai daug laimės teikianti kombinacija. Jaučiai stiprios bei autoritetingos asmenybės, kurios užtikrina žuvų saugumo ir stabilumo poreikį. Žuvims šį sąjunga ypač naudinga, kadangi jaučiai sugeba jas taktiškai padrąsinti ir padėti siekti savo tikslų – toks vaidmuo jaučiams malonus, nes jie mėgaujasi galėdami rūpintis savo partneriu. Seksualinis poros pasitenkinimas priklauso nuo jaučio. Ši pora turi daug bendro – abu vertina grožį, meną ir jausmingumą. Įprastai ramūs jaučiai su žuvimis išmoksta romantikos. Jaučio bei žuvų santuoka labai darni, padedanti tobulėti abiems pusėms ir užtikrinanti puikias sąlygas augti vaikams.

Žuvys su Šauliu
Suderinami miegamajame, bet tik tiek – nė vienas negali kitam užtikrinti saugumo jausmo. Nepriklausomas šaulys negali prisiversti žuvims suteikti pakankamai dėmesio ir atsidavimo. Šaulių aštrus liežuvis nuolat žeis jautrias ir viską giliai į širdį imančias žuvis. Žuvys nuolat bandys šaulį įtraukti į dvasingesnius santykius, tačiau kiekvieną kartą nusivils šaulio bandymais išsilaisvinti ir nutolti. Tokia sąjunga beveik neturi vilčių, nes abu partneriai jausis nelaimingais – žuvų kuklumas išsunks iš šaulių jėgas, o žuvys jausis įskaudintos, kai partneris neįvertins jų pastangų sukurti rimtus santykius.

Žuvys su Mergele
Šių ženklų meilė tampriai susijusi su stabilumu bei intelektualiniais ryšiais. Meilė žuvims yra estetinis grožis bei emociniai potyriai, tačiau seksualinių poreikių patenkinimas jiems nemažiau svarbu – mergelėms seksas rūpi menkai ir tai gali būti konflikto priežastimi. Žuvys sunkiai pakenčia kritiką, o mergelės nuolat linkusios kritikuoti, tiesa, dažniausiai pelnytai ir konstruktyviai, tačiau žuvims tai menkai rūpi. Tiek santuoka, tiek draugystė vargiai įmanoma.

Žuvys su Ožiaragiu
Žuvys greičiausiai nebus ištikimos ožiaragiams, tačiau ožiaragiai stengsis nuslopinti šį žuvų poreikį ir greičiausiai jiems pavyks. Jeigu partneris moka sužavėti žuvis, tai šios tampa labai nuoširdžios ir mylinčios, tad tikrai sugeba pripildyti namus meilės ir džiaugsmo. Tokioje poroje ožiaragiai suteikia atsvarą žuvų svajingumui ir šiems santykiams suteikia stabilumo. Tai labai skirtingi žmonės, kurie tarpusavyje dera ir puikiai papildo vienas kitą emociškai. Santykiai labai sėkmingi.

Žuvys su Dvyniais
Tai labai aistringi santykiai, o su tokia aistra atsiranda ir problemos. Žuvys yra pernelyg emocingos dvyniams, jos greitai įsižeidžia, o dvyniai, būdami išsiblaškę, dažnai to net nesupranta. Dvyniai nepaiso normų ir yra žaismingi, jų įžeidinėjimai dažnai nėra rimti, tačiau žuvys viską ima giliai į širdį. Santykiuose labai daug įtarimo ir nepasitikėjimo. Pradžioje gali atrodyti, kad laukia puiki ateitis, tačiau dideli asmenybių skirtumai galiausiai sugriaus ryšį. Santykiai labai abejotini, o santuoka beveik visais atvejais nelaiminga.

Žuvys su Vėžiu
Tai jautri ir mylinti pora, kuriai pavyks paglostyti vienas kito ego. Abu ženklai labai kūrybingi, tačiau žuvys linkusios generuoti idėjas, o vėžiams geriau sekasi jas kūrybiškai įgyvendinti, tad kartu jie gali pasiekti puikių rezultatų versle. Žuvys į vėžio gyvenimą įneša romantikos, o vėžiai padeda joms jaustis saugiai. Šiai porai puikiai sekasi miegamajame bei gyvenime – jiedu linkę vienas kitą palaikyti ir užjausti, nuoširdžiai džiaugiasi vienas kito laimėjimais. Tikėtina, jog vėžys užims lyderio poziciją, tačiau žuvims tai visiškai netrukdo. Menki konfliktai galimi, tačiau jie trumpalaikiai ir greitai pamirštami. Idealūs santykiai, kurie atneš daug pasitenkinimo abiems pusėms.

Žuvys su Liūtu
Tai labai skirtingi žmonės – liūtai spalvingi ir aistringi, o žuvys mažakalbės ir linkusios į misticizmą. Pradžioje ši porai vienas kitą intriguoja, tačiau jų skirtumus sunku suderinti. Labai aktyviam liūtui sunku suprasti ramias žuvis. Tiesa, yr air menkų panašumų – abu ženklai nori gauti daugiau nei patys duoda. Liūtams reikalingas aplinkinių dėmesys, o žuvys pasitenkina artimiausių žmonių ir antrosios pusės globa ir meile. Liūtams taip pat sunku neįžeisti itin jautrių žuvų, o joms supykus liūtai negali nuryti savo egocentrizmo ir atsiprašyti. Santykiai labai sudėtingi, o santuoka dažniausiai nėra sėkminga.

Žuvys su Skorpionu
Meilė iš pirmo žvilgsnio. Abipusė trauka dažniausiai stipri. Žuvys linkusios remtis į skorpionus ir taip kompensuoti savo kuklumą ir ryžto stoką, skorpionai tuo džiaugiasi, kadangi jie yra natūralūs lyderiai. Skorpionai savininkiški ir pavydūs, tačiau tai žuvų neglumina, anaiptol, jos jaučiasi mylimos ir reikalingos. Šios poros ryšys tikrai ypatingas – tai jausmingi, lojalūs žmonės, kurie linkę remtis intuicija pastaroji retai juos apgauna). Seksualinis gyvenimas puikus – skorpionai labai aistringi, o žuvys lovoje elgiasi išradingai. Tiek vienos nakties nuotykis, tiek ir viso gyvenimo santykiai naudingi ir malonūs abiems pusėms.

Žuvys su Svarstyklėmis
Tarpusavio trauka tikrai ryški, tačiau ji retai trunka ilgesnį laiką. Abu ženklai sentimentalūs ir atjaučiantys, siekiantys įgyvendinti savo romantines svajones. Kita vertus, dažnai kyla nesutarimų – svarstyklės lengvai sutaria su daugelių žmonių, o žuvys žymiai kritiškesnės ir sunkiai prisileidžia žmones. Žuvys linkusios skųstis ir pačios prisikuria problem, o tai labai erzina svarstykles. Svarstykles taip pat vargina žuvų poreikis remtis į partnerį ir jų nesavarankiškumas, tuo tarpu žuvis vargina platus svarstyklių veiklų spektras. Santykiai gali būti smagus ir įdomus, bet labai trumpą laiką – ilgalaikis ryšys ar santuoka variai įmanomi.

Žuvys su Vandeniu
Vandeniai sugeba sudaryti gerą pirmąjį įspūdį, tikėtina, kad taip nutiks ir jų santykiuose su žuvimis. Laikui bėgant susižavėjimas slops, kadangi žuvis ims erzinti vandenių laisvamaniškumas. Pastarieji jausis nelaimingi ir suvaržyti, kadangi žuvys nuolat reikalaus meilės įrodymų, o vandeniai to nepakenčia. Jie nesupras ir žuvų poreikio remtis į savo partner įvairiose gyvenimo situacijose. Vandeniai labai individualistiški ir jiems nepriimtinas žuvų poreikis nuolat viską daryti kartu bei priimti bendrus sprendimus. Santykių pradžia gali atrodyti daug žadanti, tačiau tai trunka neilgai.

Žuvys su Žuvimis

Natūralu, kad tai panašūs žmonės, kurių gyvenimo tikslai bei požiūris sutampa. Kartais jų panašumai gali pasirodyti nuobodūs ir trukdyti tobulėjimui, tačiau šie žmonės visada supras vienas kitą. Seksualinis suderinamus puikus, tai jausmingi ir išradingi lovoje žmonės. Tiesą sakant, iškilusius nesutarimus jie bus linkę spręsti lovoje ir jų atveju šis sprendimas yra teisingas. Didžiausia problema, jog žuvys yra svajotojos, tad tokiai porai kyla rizika nutolti nuo realybės, tad šiems žmonėms reikėtų prieiti bendro susitarimo ir nuolat atvirai kalbėtis – žuvys įžeidžios, tačiau sugeba priimti konstruktyvią partnerio kritiką. Vertinant iš įvairių pusių vis tik prieinama išvada, kad tai pora, kurią labai smarkiai sieja seksas, tačiau jame mažai vulgarumo, tai labiau emocinio ryšio išraiška, tad tiek ilgalaikiai santykiai, tiek ir santuoka daug žadantys.

Taip pat skaitykite:

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Avinas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Jautis

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Mergelė

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vėžys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Dvyniai

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Šaulys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Ožiaragis

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Liūtas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Svarstyklės

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vandenis

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt